papierosy NIE - rzucanie z Resmoker
| |

Resmoker – opinie, skład, cena, forum, skutki i działanie

Resmoker jest suplementem, który nareszcie sprawi, że rzucenie palenia stanie się dla ciebie czymś ŁATWYM! Bo ty też możesz rzucić! Jesteś w stanie raz na zawsze pożegnać śmierdzący, kosztowny i zabójczy nałóg, który tylko pozornie daje ci szczęście i odprężenie, a w rzeczywistości powoli zabiera ci to wszystko, co w życiu jest najlepsze. Tabletki na rzucenie palenia pomogą ci rozstać się z nikotyną. Dodatkowo sprawią, że ten proces rzucania od pierwszej chwili będzie całkiem przyjemny.

Czy nie masz już dość tego, że wszystkie twoje ubrania przesiąkają dymem papierosowym? Czy nie przeszkadza ci to, że pomimo dbania o higienę jamy ustnej twoje zęby stają się coraz bardziej żółte (o ile nie poczerniałe), a oddech nieświeży? A może od lat zbierasz na wymarzone wakacje, tyle że musisz pogodzić się z tym, że co miesiąc tracisz bezsensownie kilkaset złotych (w skali roku to kilka tysięcy!), bo wypuszczasz je z dymem, który przy okazji osadza się twoich płucach, pogarsza wydolność i utrudnia oddychanie? A przecież możesz żyć inaczej. Możesz cieszyć się tak samo przyjemnym, a raczej o niebo PRZYJEMNIEJSZYM życiem bez papierosa w ustach. Nawet jeśli jeszcze teraz wydaje ci się to niemożliwe, nie skazuj się od razu na porażkę. Z produktem Resmoker rzucanie może okazać się tak łatwe, jak nigdy wcześniej. W tym tekście omówimy sobie jego skład i działanie. Sprawdzimy także, co twierdzą na jego temat opinie i czy wywołuje on jakiegokolwiek skutki uboczne.

Resmoker na rzucanie palenia – co to jest?

Resmoker to tabletki, które ze swojego opisu mogą przypominać popularne tabletki Nicorette, ale jednak działają od nich inaczej, bo według wielu opinii działają… znacznie lepiej. I to bez skutków ubocznych. Bez przenoszenia uzależnienia od papierosów na uzależnienie od tabletek.

Kapsułki te mają tylko jeden cel i na nim się skupiają. Mają pomóc ci rzucić palenie i to właśnie robią. To one mają pozwolić ci na rozpoczęcie następnego roku bez towarzyszącego ci wiecznie dymu. Naprawdę nie potrzebujesz nikotyny do szczęścia, choć tuż po rzuceniu palenia twój umysł będzie ci podpowiadać coś innego. Pojawi się charakterystyczny głód nikotynowy i to właśnie z nim będziesz musiał sobie poradzić. Suplementacja zdecydowanie ci to ułatwi. Głód zniknie raz na zawsze.

Dodatkowa ciekawostka -> mimo iż opisywany w tym tekście suplement powstał po to, by pomagać ludziom w rzucaniu palenia, przy okazji tuż po rzuceniu pomaga organizmowi szybciej wejść na „dobre” i zdrowe tory. Wspomaga normalizację pracy układu oddechowego i usuwanie toksyn, które nagromadzają się w organizmie wskutek ciągłego palenia. Za sprawą suplementacji szybciej poczujesz, jak to jest nie palić. Niemalże natychmiast po rzuceniu wejdziesz w skórę osoby niepalącej, która rano budzi się bez „kapcia w ustach”, nie łapie zadyszki przy próbie wejścia na drugie piętro i nie musi martwić się o ciągłe uczucie zmęczenia.

Dlaczego warto rzucić palenie?

Na ten temat można by się naprawdę rozpisać, jednakże skupmy się na tych negatywnych aspektach palenia, które mogą uderzyć w ciebie najbardziej. To, że palenie jest złe, wie każdy. Każdy wie również, że palenie szkodzi zdrowiu i może przyczynić się do przedwczesnej śmierci. Ale jak to dokładnie się dzieje? No i czy ogólne pogorszenie stanu zdrowia jest jedynym większym skutkiem ubocznym palenia?

Nad tą kwestią warto się na moment zatrzymać. Palaczom zwykle wydaje się, że żegnają nikotynowy nałóg dla lepszego zdrowia, ale zwykle tak wcale nie jest. Gdyby palenie wywoływało jedynie choroby, tak wiele osób nie próbowałoby z nim skończyć, a już na pewno nie robiliby tego dwudziestolatkowie czy trzydziestolatkowie, którzy pod względem fizycznym wciąż jeszcze czują się całkiem dobrze. Zawsze jednak możesz czuć się lepiej. Niedługo się o tym przekonasz. Na razie jednak zobaczmy sobie, co takiego rzeczywiście robi z tobą palenie.

SKUTKI UBOCZNE PALENIA PAPIEROSÓW:

Stworzona przez nas lista koncentruje się na najczęściej występujących objawach palenia. Możliwe jest jednak, że sam mógłbyś dopisać coś jeszcze do poniższych objawów:


 • szybsze denerwowanie się
 • pogorszona wydolność
 • problemy z oddychaniem
 • nadciśnienie
 • problemy z krążeniem
 • gorsze samopoczucie
 • ciągłe uczucie zmęczenia
 • problemy z porannym wstawaniem
 • bezsenność
 • nieatrakcyjny kolor zębów
 • nieświeży oddech
 • uporczywe bóle głowy
 • niski poziom energii
 • osłabiony apetyt
 • trądzik
 • przesuszona skóra, włosy i paznokcie

Jak sam widzisz, trochę tego jest. Paląc papierosy, bezustannie zaśmiecasz cały swój organizm. Trujesz się od środka. Na nikotynowym nałogu cierpią w szczególności narządy takie jak:

 1. Płuca
 2. Przełyk
 3. Żołądek
 4. Wątroba

Na paleniu cierpi też bardzo poważnie cały układ pokarmowy, którego działanie przez to palenie zostaje dosłownie upośledzone. Większość palaczy ma problemy z trawieniem. Zwykle cierpią na biegunki, choć zdarza się, że dolegliwości ze strony układu pokarmowego przyjmują u nich inną postać i doprowadzają do równie uciążliwych zaparć. Skutki wywołane przez papierosy bywają nieodwracalne… Lepiej więc zadbać o siebie, póki nie jest na to za późno. Zadbać o siebie właśnie teraz!

Resmoker jak działa?

Na pewno znasz to charakterystyczne uczucie głodu nikotynowego, które pojawia się już po ok. trzydziestu minutach od wypalenia ostatniego papierosa. Początkowo jest bardzo słabe. Ledwo odczuwalne. Z minuty na minutę głód staje się jednak coraz większy, a po upływie godziny czujesz go już tak mocno, że wychodzisz na zewnątrz i wyciągasz kolejnego papierosa, bo wiesz, że bez niego nie dasz sobie rady. Właśnie dlatego przeciętny palacz wypala ok. 15 papierosów na dzień. Potrzebuje przynajmniej jednego na godzinę. Choć niektórzy, ci zdolni do wytrzymywania drastycznych skutków palenia, wypalają tych papierosów znacznie więcej i potrafią palić dosłownie non stop, każdego dnia opróżniając nawet dwie paczki wypełnione zabójczymi bibułkami.

Resmoker opinie pokazują, iż produkt radzi sobie właśnie z tym głodem. Głodem nikotynowym. To jest właśnie jego główne zadanie i temu zadaniu potrafi sprostać. Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie zaufać temu, co twierdzą tabletki na rzucenie palenia opinie, najprawdopodobniej wciąż będziesz próbował rzucić palenie metodą silnej woli. A ta metoda w większości przypadków nie działa. Silna wola nie potrafi bowiem zwalczyć głodu fizycznego. Ona może jedynie dać ci jakąś tam motywację, ale nie zniweluje chociażby bólu głowy, który jest niemalże nieodłącznym następstwem odstawienia nikotyny.

Trójwymiarowe działanie produktu

Teraz, zwłaszcza po przeczytaniu akapitu zawierającego wszystkie najważniejsze skutki uboczne palenia papierosów, nikt już nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że WARTO RZUCIĆ. Ty też powinieneś i też MOŻESZ to zrobić. Właśnie w tym celu masz sięgnąć po sprawdzone tabletki na rzucenie palenia. Te, które właśnie tutaj opisujemy, zdołają ci pomóc aż na trzy różne sposoby. Musisz tylko zaufać ich producentowi. A to właśnie według niego kapsułki mają doprowadzić do:

1. Obniżenia ochoty na papierosa

Ten efekt jest zdecydowanie najważniejszy. To właśnie ta nagła ochota na zapalenie papierosa może bowiem sprawić, że wszystkie twoje plany spełzną na niczym, bo nie będziesz w stanie powstrzymać się przed pokusą wzięcia chociażby tego jednego „buszka”. Jeden buszek ponownie natomiast wciąga cię w nałóg. Gdy rzucasz, musisz być święcie przekonany co do tego, że już nigdy więcej nie wypalisz chociażby połowy papierosa. Po prostu wprowadź się w taki stan determinacji. Za sprawą Resmoker stanie się to łatwe.

2. Unormowania pracy układu oddechowego

Głównym celem zakończenia przygody z nikotyną nie musi być wcale poprawa zdrowia. Możesz rzucać po to, by zadbać o stan swojej skóry czy spróbować w naturalny sposób poradzić sobie z bezsennością albo nawet i po to, by po prostu nigdy więcej nie wstydzić się żółtych zębów i nieświeżego oddechu. Poprawa zdrowia zawsze jest jednak tą dodatkową korzyścią. A za sprawą tabletek na rzucenie palenia uwidocznia się ona przede wszystkim pod postacią duuużo lepszej pracy układu oddechowego.

3. Oczyszczenie organizmu

Z każdym papierosem wprowadzasz do organizmu nie tylko nikotynę, ale też całą masę innych szkodliwych związków i toksyn. Możliwe, że nagromadzałeś je latami, więc teraz potrzebujesz czasu do tego, by się z nich oczyścić. Tabletki na rzucanie palenia mają przyspieszyć proces odtruwania. Pod ich wpływem toksyny będą dużo szybciej wydalane z twojego organizmu. A ty wreszcie poczujesz się od nich wolny – nawet jeśli nie tak zupełnie od razu, to możesz być pewien, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej!

Mężczyzna skacze do nieba i cieszy się - czuje wolność

TABLETKI RESMOKER

ZAMÓW

ZASTOSUJ

ODZYSKAJ WOLNOŚĆ I ZACZNIJ ŻYĆ!

Możliwe skutki uboczne suplementacji

Według strony sprzedażowej Resmoker ma skład naturalny. Znajdziesz w nim przede wszystkim cztery substancje aktywne: ekstrakt z pokrzywy, witaminę C, cytryniec chiński oraz kofeinę. Musisz jednak wiedzieć, że czasem i to, co naturalne, potrafi niestety szkodzić. Czasem nawet w pełni naturalne suplementy diety potrafią wywoływać pewne skutki uboczne. A jak to wygląda w przypadku naszych tabletek na rzucenie palenia? Na szczęście całkiem nieźle. Sam producent obiecuje, że jego produkt nie wywoła skutków ubocznych przy założeniu, że będzie się go przyjmować w odpowiedniej ilości i w odpowiedni sposób. Suplementacja musi odbywać się na określonych przez producenta zasadach. Znajdziesz je oczywiście w ulotce.

Sam też jesteś jednak w stanie ocenić ewentualną szkodliwość każdego jednego suplementu diety. W tym celu musisz tylko zajrzeć do składu produktu i następnie zanalizować każdy występujący w nim składnik. We wcześniejszym akapicie dowiedziałeś się, z czego składają się kapsułki na rzucanie palenia. Wiesz, jakie związki z nich występują, więc możesz teraz poczytać o ich działaniu i właściwościach. Te informacje na pewno przekonają cię do bezpieczeństwa suplementacji. W końcu będziesz mógł sięgnąć po tabletki bez żadnych oporów, by nareszcie rzucić palenie!

Jak stosować tabletki na rzucenie palenia?

tabletki, suplementy

Skoro jednak pomyślność i efektywność suplementacji zależą od tego, w jaki sposób będziesz zażywać produkt, od samego początku musisz to robić poprawnie. Instrukcje poniżej:


 1. Każdego dnia przyjmuj jedną kapsułkę produktu.
 2. Tabletkę popij sporą ilością wody (może być zarówno gazowana, jak i niegazowana).
 3. Suplement diety stosuj przynajmniej przez trzydzieści dni.
 4. Jeżeli miesięczna kuracja ci nie wystarczy, śmiało możesz ją przedłużyć.

I to by było na tyle. Nic więcej nie musisz robić, bo jak sam producent mówi, musisz tylko trzymać się jego wskazówek, które są na szczęście banalnie proste. Uwierz więc w swoje możliwości. Największym błędem, jaki możesz teraz popełnić, będzie zatrzymanie się w miejscu i próba odłożenia rzucenia palenia „na potem”. A kiedy to potem przyjdzie? Jutro? Za dwa dni? Za rok czy może nigdy? Idealny moment na rzucenie palenia nie istnieje. Tak naprawdę on jest zawsze. Nawet wtedy, gdy nie czujesz się najlepiej i teoretycznie nie masz żadnego konkretnego powodu do tego, by to palenie rzeczywiście rzucać. Takich rzeczy nie ma sensu odkładać na później. Tutaj chodzi przecież o twoje ŻYCIE.

Resmoker cena i gdzie kupić

Resmoker - tabletki na rzucenie palenia

Nawet jeśli rozpocząłeś czytanie tego tekstu z dość negatywnym nastawieniem, istnieje spora szansa, że zmieniło się ono o sto osiemdziesiąt stopni i teraz jesteś wręcz zmotywowany do tego, by jak najszybciej rozpocząć antynikotynową kurację. To dobrze! Wykorzystaj tę chęć i już teraz zaopatrz się w przynajmniej jedno opakowanie tabletek. Kapsułek nie kupisz niestety w aptekach czy stacjonarnych sklepach. Zamówisz je jednak przez Internet, klikając w powyższe zdjęcie – grafikę pokazującą opakowanie tabletek. Po przejściu do strony sprzedażowej wypełniasz króciutki formularz i czekasz, aż otrzymasz telefon od konsultanta. Zamówienie możesz sobie spokojnie opłacić dopiero w momencie odbierania produktów. Transakcja jest więc całkowicie bezpieczna.

Resmoker cena wynosi w tym momencie (w dniu pisania tego tekstu) 137 zł. Jak podaje strona, jest to cena promocyjna, gdyż normalnie za tabletki trzeba by zapłacić 274 zł. Jak długo potrwa promocja? Tego nie wiadomo. Lepiej więc nie zwlekaj i nie odkładaj zakupów na później, a zrób je właśnie teraz, by już niedługo cieszyć się nowym życiem bez papierosów.

Jeżeli natomiast masz w swoim otoczeniu bliskie ci osoby, które tak jak i ty cały czas są uzależnione od papierosów, im też możesz pomóc, od razu składając zamówienie na większą ilość tabletek. Wręcz kapsułki mamie, bratu czy przyjacielowi. Podaruj je partnerowi z okazji Walentynek. Zadbaj o tych, których najbardziej kochasz i na których ci zależy. Życie bez papierosów może stać się rzeczywistością każdego człowieka.

Tabletki Resmoker – podsumowanie

Życie ma się tylko jedno. To od nas zależy więc, jak je przeżyjemy i jak nim pokierujemy. Nie jest ono długie, dlatego warto zrobić wszystko, by było przynajmniej tak długie, jak to tylko możliwe i jak najbardziej jakościowe. Resmoker w tym właśnie ma ci pomóc. Ma sprawić, że w końcu będziesz mógł przekonać się na własnej skórze o tym, jak to jest nie być uzależnionym od papierosów. A jest naprawdę wspaniale! Niedługo sam będziesz o tym mówić.

Similar Posts