Kulturysta podnosi hantel, obok odżywka dla sportowców Nutrigo Lab Strength
| |

Nutrigo Lab Strength – skład, cena, opinie z forum, działanie

Zadbaj o swoje ciało. Zwiększ wytrzymałość. Uzyskaj siłę, o jakiej do tej pory wyłącznie marzyłeś. Nutrigo Lab Strength to innowacyjny produkt suplementacyjny, który pomoże osiągnąć ci doskonałą wytrzymałość, olbrzymią siłę, muskularną sylwetkę i taką moc, jakiej w życiu nie czułeś. To wszystko naprawdę może się ziścić. Trening jest najważniejszy, ale suplementy diety dbają o to, by ten trening zawsze działał.


KLIKNIJ I WZMOCNIJ SWOJE CIAŁO JUŻ TERAZ!


Czasem takie ciągłe intensywne trenowanie bywa wręcz dołujące. Kilka razy w tygodniu, a być może nawet codziennie zmuszasz się do tego, by wstać godzinę przed budzikiem i udać się na trening. Katujesz się nawet wtedy, gdy nie masz na to ochoty czy siły. Wiesz, że robisz to po coś – dla większej siły i mocy, lepszej energii, świetnej wydolności albo po prostu super muskularnej i zarazem super atrakcyjnej sylwetki, jednak gdy te efekty nie przychodzą, łapiesz doła, a on może nawet sprawić, że koniec końców całkowicie zrezygnujesz z trenowania i utracisz to, co wypracowałeś sobie dotychczas. Nie pozwól na to. Przedtreningówka na siłownię Nutrigo Lab Strength na pewno ci na to nie pozwoli. To produkt inny niż wszystkie. Brzmi banalnie, ale takie są fakty. W tym tekście sprawdzimy sobie Nutrigo Lab opinie, skład, działanie i dowiemy się, gdzie ten produkt kupić i jaka jest jego cena.

Przedtreningówka Nutrigo Lab Strength – czym ona właściwie jest?

Wszystkie informacje, które prezentujemy w tym tekście, zostały stworzone w oparciu o dane zaprezentowane na stronie przeznaczonej do składania zamówień (link powyżej). Z tej strony wynika właśnie, że mimo iż Nutrigo jest przedtreningówką, co wynika chociażby z dopisku „ULTIMATE PRE-WORKOUT ENERGY” występującym pod główną nazwą, jest to przedtreningówka nietypowa, mająca działać nie tylko na czas ćwiczeń, ale również i po nich. Efekt nie jest więc krótkotrwały. Pozytywne korzyści z zażywania specjalistycznej mieszanki odczuwasz tak naprawdę cały czas. Suplementy diety dla sportowców pomagają ci w efektywnym wykorzystaniu każdej minuty ćwiczeń, ale pomagają ci również w szybszej regeneracji, odbudowywaniu uszkadzanych włókien mięśniowych i radzeniu sobie z fizycznym zmęczeniem. Efekty, na jakie możesz liczyć, są według strony sprzedażowej (i licznych opinii klientów!) następujące:

– lepsza przemiana materii

– efektywniejsze treningi (zwłaszcza siłowe)

– większa siła

– poprawiona wytrzymałość mięśniowa

– szybsza regeneracja po treningu

Na stronie czytamy też, że produkt nie wywołuje tzw. efektu „caffeine crash„, który objawia się skrajnym zmęczeniem, wyraźnie obniżonym poziomem siły i niemalże całkowitą niemożnością koncentracji. Objawy te są dość typowe dla osób przyswajających duże ilości kofeiny oraz tych często sięgających po przedtreningówki. Na szczęście wyrób Nutrigo Lab ma tych reakcji nie powodować. Ma być jednym z tych wyjątków, który potwierdza regułę.

Jak działa Nutrigo Lab Strength?

Umięśniony mężczyzna ćwiczy w pozycji bocznej deski na sali sportowej z odżywką Nutrigo Lab Strength

Klienci twierdzą, co możesz sobie sprawdzić chociażby w opiniach umieszczanych na niejednym forum o suplementach, że produkt ten działa skutecznie. Ale jakim cudem? Jak to się dzieje, że po zażyciu mikstury przygotowanej ze specjalnego proszku zaczynasz odczuwać nagły przypływ sił, a zmęczenie, które wcześniej skłaniało cię do powrotu z siłowni i udania się do ciepłego łóżeczka, nagle samoistnie przemija, jak gdybyś właśnie zażył potrójne, a może i poczwórne espresso? Efekt ten zawdzięczasz działaniu aż trzech zróżnicowanych elementów składających się na cały produkt. Są to specjalistyczne kompleksy, z których każdy ma w inny sposób wzmacniać i twoje ciało, i tak naprawdę cały twój organizm:


Najważniejsze kompleksy ze składu:


NEURO Stimulant & Adaptogenic BlendVASCULATOR Booster ComplexCREATINE Cellular Energy Complex
Ma za zadanie zwiększać twoją siłę i wytrzymałość, dzięki czemu ty podnosisz większe ciężary na treningach, twoje mięśnie rosną szybciej, a budowa sylwetki następuje w sposób bezproblemowy. Dodatkowym efektem jest obniżenie poziomu zmęczenia, które pojawia się w momencie wystawiania mięśni na cięższe próby (czyli np. podczas pobijania własnych siłowych rekordów).Na stronie zaznaczono, że jest to – uwaga – SILNY VASCULATOR Booster Complex, czyli ten szczególny element przedtreningówki, który ma ci zagwarantować wymarzony efekt POMPY MIĘŚNIOWEJ. No bo chyba nie powiesz, że o niej nie marzysz? Niby pompa nie jest najważniejsza, ale jednak gdy się ją czuje, każde kolejne powtórzenie przychodzi łatwiej, a satysfakcja po treningu jest oooogromna!Trudno natomiast wyobrazić sobie jakąkolwiek skuteczną przedtreningówkę na siłę czy wytrzymałość bez kreatyny, więc i tu nie mogło tego związku zabraknąć. Kreatynowy kompleks zagwarantuje ci jeszcze więcej mocy i energii. Z nim niestraszny będzie ci już żaden ciężar. Nawet ten, który jeszcze nie tak dawno był dla ciebie totalnie nieosiągalny i którego nie chciałeś nawet umieszczać na swojej sztandze czy brać w dłonie.

Oczywiście są to te zupełnie podstawowe efekty, bo można by ich było wymienić znacznie więcej. Oczywiste jest też to, że nie będziesz ufać producentowi na słowo, dlatego aby zyskać potwierdzenie dla jego teorii, powinieneś sprawdzić też sobie Nutrigo Lab Strength opinie. Nietrudno to zrobić. Poszukaj ich sam na forach internetowych albo nawet na Allegro pod aukcjami, na których też czasem sprzedawany jest ten suplement. W ten oto sposób odkryjesz, że akurat ta przedtreningówka niemalże od wszystkich zawsze dostaje maksymalną możliwą ocenę. To już o czymś świadczy.

Czy przedtreningówki są dla każdego?

Zdecydowanie nie. Przesadą byłoby też twierdzenie, że taka przedtreningówka na pompę i siłę jest niezbędna do uzyskania idealnych efektów ćwiczeń. Tak wcale nie jest. Można świetnie rozwijać sylwetkę i kształtować mięśnie bez pomocy żadnych suplementów diety dla sportowców, jednakże zastanów się nad tym, czy w twoim przypadku aby na pewno będzie to najlepsza droga do celu. Prawdopodobnie niestety nie. Gdybyś miał lekką pracę siedzącą, w której spędzałbyś pięć godzin dziennie, nie miałbyś na głowie żadnych dodatkowych obowiązków i nie musiałbyś martwić się o dom czy rodzinę, zapewne mógłbyś pokładać całą wiarę w sukces wyłącznie w samych ćwiczeniach. Życie przeciętnego człowieka jest jednak inne. Na ogół znacznie trudniejsze. Czasami wprost nie da się już zmusić organizmu i ciała do dodatkowego wysiłku, a wtedy właśnie przychodzi najlepszy moment na to, by na własnej skórze przekonać się o tym, co takiego daje najlepsza przedtreningówka na pompę, czyli właśnie przedtreningówka Nutrigo Lab Pre-Workout.

Nie ma niczego złego we wspomaganiu się suplementami. Właśnie dobrze jest znać słabości i ograniczenia swojego ciała, by móc im jakoś sprostać. Skuteczna przedtreningówka działa na twoją fizyczność, ale wbrew pozorom nie tylko. Pod jej wpływem poprawie ulega także twój stan psychiczny. Gdy czujesz nagły napływ sił, wiesz że możesz dać z siebie jeszcze więcej i po prostu to dajesz. Efekty pojawiają się wtedy natychmiast.

Mężczyzna bokser stoi na ringu tyłem

KLIKNIJ I ZAMÓW

Zwiększ siłę.

Popraw metabolizm.

Zwiększ wytrzymałość.

Osiągaj WIĘCEJ.

Skład Nutrigo Lab Strength

Odżywka dla kulturystów i sportowców Nutrigo Lab STRENGTH

Każdy, komu choćby od czasu do czasu zdarza się czytać nasze recenzje suplementów diety, na pewno wie, jak dużą wagę przykładamy do składu każdego produktu. Zawsze ten skład sprawdzamy. Oceniamy jego jakość. No i nie inaczej będzie w tym przypadku. Sam powinieneś wyrobić sobie nawyk analizowania składów tych produktów, które zamierzasz kupić i zastosować, czyli wprowadzić do swojego organizmu. Nie ma sensu płacić za coś, co nawet w teorii nie miałoby prawa pozytywnie zadziałać. A jak to wygląda w przypadku przedtreningówki Nutrigo Lab? Akurat jej skład opiera się na tym, co sprawdzone i naprawdę skuteczne. Są to związki powszechnie znane i wręcz od lat wykorzystywane właśnie w suplementacji sportowców. A naprawdę czasem nie ma sensu sięgać po jakieś dziwactwa, skoro to, co tradycyjne, przeważnie działa najlepiej. W przypadku produktu Nutrigo Lab tę podstawę składu stanowią 4 substancje:

  • kreatyna – 400 mg
  • EnXtra  – 300 mg
  • RedNite  – 250 mg
  • jabłczan cytruliny – 3000 mg

Do czterech głównych elementów składowych, występujących w dużych i dzięki temu skutecznych stężeniach, dodano jeszcze aż osiemnaście składników aktywnych, które dopełniają działanie podstawy. Efekt tej wybuchowej mieszanki został opisany już powyżej. Jest on naprawdę pozytywny.

A skutki uboczne? W przypadku trzymania się zaleceń producenta one nie powinny raczej wystąpić, jednakże niektóre osoby po zażyciu przedtreningówki mogą odczuwać pewne negatywne reakcje, takie jak chociażby nadmierne pobudzenie, podwyższoną aktywność układu pokarmowego, bóle głowy, trudności z zasypianiem czy ogólną nerwowość. Sam musisz sprawdzić, jak twój organizm reaguje na przedtreningówkę. Pamiętaj po prostu, by trzymać się jej zalecanej dawki i nie podwyższać jej na własną rękę, ani też wtedy, gdy akurat zapomnisz o przyjęciu porcji proszku.

Profesjonalne suplementy diety dla sportowców kojarzą się często z zawodowcami, ale wbrew pozorom mogą być zażywane nie tylko przez sportowych mistrzów. Śmiało mogą po nie sięgać także amatorzy. A nie chodzi tu wyłącznie o kulturystów dźwigających ciężary. Przedtreningówka Nutrigo Lab pomoże też maratończykom, osobom uprawiającym sporty walki, pływakom, kolarzom i triatlonistom.

Jak używać przedtreningówki Nutrigo Lab Strength?

Dosłownie przed chwilą wspomnieliśmy już o tym, że przede wszystkim należy ją stosować tak, jak nakazuje to producent. Co to znaczy? Jeżeli zdecydujesz się zakupić ten produkt, sam będziesz mógł zajrzeć do jego ulotki i nawet ze dwa czy trzy razy przeczytać występującą na niej instrukcję. Całe szczęście nie ma w niej niczego skomplikowanego. Nutrigo Lab Pre-Workout ma być stosowana niemalże tak samo jak każda inna przedtreningówka na siłownię w proszku. Oto, co musisz zrobić, by prawidłowo ją zażyć (informacje instruktażowe pochodzą ze strony sprzedażowej):


  1. Odmierz mniej więcej 15 g przedtreningówki (są to jakieś dwie porcje). Umieść ją w shakerze albo innym naczyniu do mieszania.
  2. Dolej do produktu ok. 200 ml dowolnego płynu – wody, mleka lub napoju roślinnego.
  3. Wszystko dokładnie wymieszaj, wstrząsając naczyniem kilkukrotnie.
  4. Przedtreningówkę przyjmuj na kwadrans przed planowanymi ćwiczeniami. Stosuj ją raz na dzień.

Aby suplementacja była w pełni bezpieczna dla twojego zdrowia i aby ograniczyć ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, produktu nie powinieneś łączyć z kofeiną. W żadnym wypadku nie próbuj dodawać go do kawy czy innych podobnych napojów. Żadnej przedtreningówki nie powinno się też zażywać tuż przed snem. Z uwagi na to, że ma ona częściowe działanie pobudzające, najlepiej przyjąć ją do południa albo przynajmniej do godziny 20. Jedno opakowanie produktu zawiera mniej więcej trzydzieści porcji. To oznacza, że powinno ci wystarczyć na pełną miesięczną kurację.

Jaka jest cena i gdzie to kupić?

Pewnie nie możesz się doczekać i aż nie umiesz usiedzieć w spokoju na fotelu, bo chciałbyś już teraz w tym momencie wybiec z domu i udać się do najbliższego punktu z odżywkami dla sportowców, by od dziś zacząć stosować nową najlepszą przedtreningówkę na pompę, siłę, sylwetkę i wytrzymałość.

Chwilę się jednak z tym wstrzymaj. Wycieczki do galerii handlowych czy aptek nic ci nie dadzą, bo produkty Nutrigo Lab powinny być zamawiane przez Internet. Kilkukrotnie umieściliśmy już link do strony zakupowej w tym tekście, więc wystarczy że w niego klikniesz. Od razu zostaniesz wtedy przekierowany do strony, na której spokojnie złożysz sobie zamówienie. Tutaj nie ma na co czekać. Skoro wiesz, że przedtreningówka na siłownię z kreatyną zdecydowanie mogłaby ci się przydać, powinieneś jak najszybciej przetestować ją na własne skórze, zwłaszcza że masz dostęp do tej, która – jak podaje nasza strona sprzedażowa – zadowoliła aż 97% jej nabywców!

A co z ceną? Ona akurat zależy od tego, na jaki pakiet suplementacyjny postanowisz się zdecydować. Ten podstawowy zapewnia ci jedno opakowanie odżywki, za które płacisz 199 zł. Jeżeli chcesz, możesz jednak od razu kupić dwie jej sztuki i dzięki temu trzecie pudełko otrzymać za darmo! Wciąż ci mało? W takim razie wybieraj pakiet optymalny, czyli najbardziej opłacalny. Znajdziesz w nim aż 6 opakowań przedtreningówki, z których trzy otrzymujesz za darmo, bo cały zestaw sześciu opakowań kosztuje cię jedynie 597 zł. To się zdecydowanie najbardziej opłaca.

Dla własnej pewności możesz oczywiście spojrzeć sobie jeszcze na rankingi różnych przedtreningówek, ale opinie klientów raczej nie kłamią. Nie ma sensu szukać dalej, skoro już teraz masz pod ręką produkt, który naprawdę mógłby na ciebie świetnie zadziałać.

Nutribo Lab Strength – podsumowanie

Na zakończenie warto jednak przypomnieć ci o jednej kwestii. Suplementy diety dla sportowców mogą zdziałać wiele, ale nigdy nie odwalą za ciebie całej brudnej roboty. Jeśli chcesz osiągnąć siłę, wytrzymałość i muskulaturę, musisz sobie na to zapracować. Wysiłek włożony w ćwiczenia siłowe zawsze uwidoczni się pod postacią znakomitych rezultatów. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. No i czasem trochę na te rezultaty poczekać. Ale wiedz, że warto!

Similar Posts