Szczupły brzuch po suplemencie Moring Slim.
|

Moring Slim skład – analiza. Czy to może zadziałać?

Nie wszystkie tabletki na odchudzanie działają. My bierzemy pod lupę najpopularniejsze środki i poprzez ich dogłębną analizę oceniamy ich przewidywane działanie. Pokazujemy, w co warto zainwestować. Mówimy, co lepiej sobie odpuścić. Dziś na tapet bierzemy Moring Slim skład. W tej serii powstało już parę innych artykułów, które analizują składy i działanie innych ciekawych tabletek na odchudzanie, do których odsyłamy:

Moring Slim Formula to nowoczesny suplement na odchudzanie. Ma on za zadanie przede wszystkim spotęgować i maksymalnie przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, a w ten sposób doprowadzić również do spadku wagi i pozbycia się nadwagi/otyłości. Nie będziemy go jednak ogólnie opisywać. Na stronie producenta można znaleźć podstawowe informacje na temat produktu, czyli Moring Slim cena, gdzie kupić, jak stosować i jak dawkować. Dziś cała nasza uwaga koncentruje się na składzie. Powiedzieliśmy już o tym, że w produkcie kluczową rolę odgrywają LIŚCIE MORINGA i to one odpowiadają za jego działanie. Warto by było jednak odkryć, co takiego wchodzi w skład samych liści moringa. Czy produkt, który jest w pełni naturalny, naprawdę może jakoś konkretniej wpłynąć na sylwetkę?

ZAMÓW TERAZ Z DODATKOWYM RABATEM!

Moring Slim – podstawowe informacje

Panuje moda na używanie tego, co naturalne, ale producenci jakoś się tym dalej nie przejmują. Czy nie chcą dbać o klientów? Być może, bo najpopularniejsze suplementy diety na odchudzanie niestety naszprycowane są samą chemią, a sprzedaje się je na potęgę i to nieraz w takich miejscach, od których oczekiwałoby się wyższej jakości produktów – w drogeriach, supermarketach, a nawet… aptekach! Coraz częściej to w Internecie można znaleźć dużo lepsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze środki. Prosty przykład mamy tuż przed nosem. Jest nim właśnie Moring Slim Formula, czyli produkt bazujący na naturze. Wspomnianych już we wstępie liściach Moringa.

Oczywiście aby tabletki odchudzające Moring Slim mogły zadziałać jeszcze lepiej, producent dopełnił ich skład pewnymi dodatkowymi ekstraktami, witaminami i innymi związkami. Co bardzo ważne – substancje mają pochodzenie naturalne. W przypadku Moring Slim Formula nie powinno być mowy o chemicznych dodatkach. Producent zaznacza, że preparat jest NATURALNY. A to, co naturalne, na ogół jest też BEZPIECZNY. Morin Slim Formula skutki uboczne nie występują, jeśli tylko w pełni przestrzega się zaleceń producenta i nie jest się uczulonym na żaden składnik występujący w produkcie.

Liście Moringa – co to takiego jest?

Liście moringa z Moring Slim skład.
Moringa liście to bardzo zdrowy składnik w diecie

Liście Moringa są liśćmi drzew zaliczanych do rodziny Moringa. Pewnie niewielu osobom cokolwiek to mówi, ale jeśli ktoś jest nieco bardziej zainteresowany pochodzeniem, powstaniem czy ewolucją tej rośliny, wystarczy poszukać takich informacji w sieci, bo jest ich naprawdę od groma. My zajmiemy się podstawą. Do rodziny Moringa zaliczamy aż czternaście różnych gatunków drzew, jednakże spośród nich wszystkich absolutnym królem jest Moringa olejodajna, którą potocznie nazywa się często drzewem chrzanowym. To właśnie jej sproszkowane liście trafiają do różnego rodzaju suplementów diety, a w tym również i tabletek Moring Slim (na nich opiera się Moring Slim skład).

Liście drzew Moringa nie są wcale odkryciem czasów współczesnych. Ludzie zaczęli je wykorzystywać już kilka tysięcy lat temu! Są z nami od zarania dziejów, a wciąż jednak mało kto potrafi je docenić, bo też mało kto zdaje sobie sprawę z ich istnienia i ich wyjątkowych właściwości. Odgrywają one bardzo ważną rolę w medycynie ajurwedyjskiej, jednakże i ona jest owiana pewną tajemnicą, a wiedza na jej temat nie jest dostępna dla przeciętnego człowieka. Całe szczęście istnieją tacy producenci suplementów na odchudzanie, którzy docierają do tych mniej powszechnie znanych roślin i uczą się je wykorzystywać w praktyce, czego efektem jest właśnie produkt Moring Slim Formula.

Liście Moringa i ich skład

Moring Slim Formula

Drzewo Moringa nazywa się drzewem życia. A trudno z tym mianem polemizować, gdy tylko odkryje się, jakie substancje występują w jego liściach. Liście Moringa charakteryzuje OLBRZYMIA zawartość różnorodnych prozdrowotnych substancji. Oto wybrane z nich:

 • witaminy antyoksydacyjne: A, C i E
 • witaminy z grupy B
 • witamina D
 • substancje mineralne (m.in. potas i wapń)
 • alkaloidy
 • steroidy
 • flawonoidy
 • kwasy tłuszczowe omega -3, 6 i 9
 • garbniki
 • alkaloidy

Imponujące. Ale uwaga! O wiele ważniejsza od odmian tych wszystkich związków jest ich ILOŚĆ. Niektóre z wymienionych wyżej substancji, zwłaszcza wybrane witaminy i minerały, występują w liściach Moringa (a tym samym i w Moring Slim Formula) w znacznie wyższym stężeniu niżeli w zwykłych produktach spożywczych, które są z nich znane. Dowód na dole.

100 g liści Moringa zawiera:

 • 9 x więcej białka niżeli jogurt naturalny
 • 10 x więcej witaminy A niżeli marchewka
 • 12 x więcej witaminy C niżeli pomarańcza
 • 25 x więcej żelaza niżeli szpinak
 • 15 x więcej potasu niżeli banany

Liście Moringa – zawartość poszczególnych substancji

Aby to sobie jeszcze lepiej zobrazować i pokazać, że Moring Slim jest naprawdę wartościowym i zwykle też skutecznym środkiem na odchudzanie właśnie ze względu na wysoką zawartość liści Moringa, w poniższej tabeli umieściliśmy podstawowe wartości odżywcze tychże cudownych liści (w wersji suszonej).

Składnik odżywczySuszone liście Moringa (100 g)
Białko 27,1 g
Witamina A 18,9 mg
Witamina C 17,3 mg
Witamina B1 2,64 mg
Witamina B3 8,2 mg
Cynk 3,29 mg
Fosfor 204 mg
Magnez 368 mg
Żelazo 28,2 mg
Błonnik 19,2 g

Takie są fakty. A z nauką lepiej się nie kłócić. Suszone liście Moringa to autentyczny superfood, czyli produkt mocno nasycony zróżnicowanymi substancjami odżywczymi, czego najlepszym potwierdzeniem jest właśnie powyższa tabelka, za sprawą której każdy sam może wywnioskować, czy preparat Moring Slim będzie nie tylko skuteczny, ale też i bezpieczny dla zdrowia.

Moring Slim skład – główne właściwości liści Moringa

Zielony proszek z liści moringa.
Sproszkowane liście Moringa

Szczegółowym opisem poszczególnych właściwości liści Moringa zajmiemy się w innym artykule, ponieważ ten tekst byłby już nieco za długi, ale o kilku z nich warto na pewno przynajmniej wspomnieć, bo zasługują one na szczególne wyróżnienie. Działanie suszonych liści Moringa uwzględnia:

 • wzmocnienie układu immunologicznego, czyli poprawę odporności
 • regulację trawienia i przyspieszenie przemiany materii
 • zasilenie jelit dobrymi składnikami
 • oczyszczenie całego organizmu z toksyn (działanie odtruwające)
 • pomoc w regeneracji wątroby, która może być obciążona np. wskutek prowadzenia niezdrowej diety
 • obniżenie poziomu cukru, ale też i poziomu cholesterolu we krwi
 • korzystny wpływ na odchudzanie, czyli głównie przyspieszenie procesu rozbijania komórek tłuszczowych
 • poprawę wyglądu (pozytywny wpływ na stan skóry, włosów oraz paznokci

Łatwo można wysunąć teraz wniosek, że niektóre z tych właściwości będą bezpośrednio przekładać się na szybsze zrzucanie wagi i to koncentrujące się głównie na spalaniu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu mięśnie pozostaną na swoim miejscu. A jest to jednak bardzo ważne, by nawet na redukcji starać się je zachować. Wyższa zawartość tkanki mięśniowej bezpośrednio przekłada się na szybszy metabolizm spoczynkowy, gdyż mięśnie wykorzystują różne składniki pokarmowe wprowadzane do organizmu, dzięki czemu te nie są odkładane pod postacią zbędnego tłuszczyku

Moring Slim jak stosować?

Moring Slim Formula na większość osób powinien zadziałać świetnie, ale wypadałoby jeszcze powiedzieć sobie, jak stosować ten produkt. Co prawda mówiliśmy już o tym w szczegółowej recenzji, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, by wspomnieć o tym raz jeszcze. Moring Slim należy przyjmować dwa raz na dzień, za każdym razem sięgając po jedną tabletkę. Produkt powinien zostać popity zwykłą wodą. Fajnie wybrać tą mineralną, aby przy okazji odżywić organizm. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, gdyż grozi to wystąpieniem skutków ubocznych. Przy zalecanym stosowaniu produkt jest bezpieczny.

Czasem jednak działanie samej suplementacji może rozczarowywać, a wynika to z faktu, że ludzie liczą na to, iż jeden skuteczny środek na odchudzanie pozwoli im w rekordowo krótkim czasie na dobre pożegnać się ze wszystkimi nadprogramowymi kilogramami i niechcianym tłuszczykiem. Tak to niestety nie będzie. Suplementacja powinna być kolejnym z etapów odchudzania. Zbijanie wagi trzeba zacząć od diety, aby potem zająć się ćwiczeniami. Po suplementy diety na odchudzanie najlepiej sięgnąć na końcu, gdy zwykły zdrowy tryb życia przestanie wystarczać.


Podsumowanie

Moring Slim Formula to skuteczny środek na odchudzanie. Produkt ten za sprawą swojego składu wielu osobom zdołał już pomóc. Jeżeli jednak nie jesteś do niego przekonany, możesz poszukać dla siebie innego preparatu na odchudzanie, korzystając z naszych recenzji suplementów. Pamiętaj jednak, że dieta jest najważniejsza!

Similar Posts