Kobieta skacze w szpagacie na plaży, obok suplement Green Coffee Plus
| |

Green Coffee Plus – skład, opinie, cena, jak stosować

Green Coffee Plus to nie są kolejne zwyczajne tabletki na odchudzanie. Pod pewnym względem to produkt wyjątkowy i już sama nazwa może zasugerować, co w nim takiego wyjątkowego jest. Oczywiście zielona kawa! Jest ona głównym i najważniejszym składnikiem tabletek. Zastosowana w odpowiednim stężeniu potrafi niezwykle korzystnie wpływać na proces utraty wagi, głównie z uwagi na występujący w niej kwas chlorogenowy.

Green Coffee Plus opinie z forum są na tyle pozytywne, że każdego powinny zachęcić do zakupu produktu. I my też to robimy! Każdy z nas, kto choć raz w swoim życiu próbował się odchudzać. Każdy wie bardzo dobrze o tym, że nawet solidna motywacja i idealnie zaplanowany jadłospis nieraz nie są wystarczającymi narzędziami do zgubienia wszystkich kilogramów. Zastoje się zdarzają. Waga nigdy nie spada liniowo. W momencie gdy od dłuższego czasu nie da się jej ruszyć, warto właśnie sięgnąć po skuteczny środek na odchudzanie. Najlepiej po środek występujący pod postacią tabletek wypełnionych zieloną kawą i uzupełniającymi ją substancjami.

Green Coffee Plus – dla kogo?

Pomimo tego, iż tabletki na odchudzanie Green Coffee Plus nie powinny nikomu zaszkodzić, ponieważ ich skład jest naturalny, nie warto ich stosować bez żadnego celu, zwłaszcza że nie są one najtańsze. Kto zatem najwięcej zyska na ich suplementacji? Przede wszystkim będą to osoby, które:

 • chcą jak najszybciej osiągnąć szczupłą sylwetkę
 • pragną poprawić jednocześnie i swój wygląd, i swoje zdrowie
 • zamierzają się odmłodzić poprzez zadbanie o stan i kondycję skóry
 • nie widzą efektów przy próbach „tradycyjnego” odchudzania

Oczywiście najtaniej i najzdrowiej można odchudzać się przy pomocy diety redukcyjnej i ćwiczeń fizycznych, ale nie każdy daje sobie z tym radę. Każde małe odstępstwo od ustalonego jadłospisu lub rezygnacja z kolejnego treningu będą natychmiast skutkować gorszymi efektami. Albo nawet całkowitym brakiem tych efektów. Jest to główny powód, dla którego zalecamy przeprowadzać redukcję przy pomocy sprawdzonych i naturalnych suplementów diety.

W przypadku Green Coffee Plus satysfakcjonujące efekty powinny pojawić się bardzo szybko, bo (według producenta i różnych stron) już w pierwszym tygodniu kuracji. Każdy kolejny tydzień suplementacji połączonej z dietą i ćwiczeniami będzie gwarantować wyraźniejszy spadek wagi, dlatego też kuracji nie należy kończyć już po kilku dniach. To, do jakich konkretnie efektów ona doprowadzi, zależy w dużej mierze od predyspozycji organizmu. Nie da się więc jednoznacznie określić, po jakim czasie wymarzony cel (tzn. wymarzona waga) zostanie osiągnięty.

Green Coffee Plus – skład

Green Coffee Plus - tabletki na odchudzanie na ekstrakcie z zielonej kawy
Green Coffee Plus z zieloną kawą

Naprawdę ciężko jest dotrzeć do pełnego składu produktu. Producent dość dobrze skrywa swoją tajemnicę, prawdopodobnie z obawy o perfidne skopiowanie i powielenie jego własnej receptury. Wiadome są jednak dwie. Po pierwsze – tabletki na odchudzanie Green Coffee Plus tworzone są z substancji naturalnych, a dzięki temu przy właściwym stosowaniu (dawkowaniu!) nie szkodzą, a jedynie mogą pomagać. Po drugie – składnikiem odpowiedzialnym za działanie produktu jest zielona kawa. A mówiąc dokładniej – pochodzący z niej ekstrakt.

Producent zdecydowanie go nie pożałował. Jak podaje jedna ze stron internetowych, każda mała kapsułka Green Coffee Plus ma wprowadzać do organizmu aż 400 mg ekstraktu z zielonej kawy. Dwie kapsułki (zalecana dawka na dobę) to natomiast aż 800 mg ekstraktu z zielonej kawy! Są to naprawdę duże ilości. Nie ma takiej opcji, aby organizm pozostał na nie obojętny. A dlaczego tak właściwie ekstrakt z zielonej kawy na odchudzanie działa dobrze? Otóż wynika to z jego wysokiej zawartości kwasu chlorogenowego.

Kwas chlorogenowy na odchudzanie

Kwas chlorogenowy występuje co prawda także w ziarnach palonej kawy, ale jest go tam na tyle niewiele, że nawet wypicie czterech małych czarnych nie będzie skutkować jakimś wyraźnym podwyższeniem jego stężenia w organizmie. Co innego kawa zielona. Ona akurat jest jednym z najlepszych źródeł kwasu chlorogenowego. Powodów, dla którego warto stosować ten związek, jest całkiem sporo. Co takiego robi kwas chlorogenowy? Chociażby to:

 • przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
 • może ograniczyć wchłanianie cukru w układzie pokarmowym
 • pomaga organizmowi w wykorzystywaniu zapasów
 • działa antyoksydacyjnie – usuwa wolne rodniki
 • ma właściwości antybakteryjne
 • POMAGA CHUDNĄĆ

Przed rozpoczęciem kuracji odchudzającej należy zapoznać się szczegółowo z ulotką dołączoną do produktu. Tabletki Green Barley Plus mogą okazać się szkodliwe dla osób uczulonych na którykolwiek ich składnik. Produkt musi być przyjmowany zgodnie ze wskazaniami producenta. Przekroczenie zaleconej dawki może skutkować wystąpieniem skutków ubocznych. 

Efekty kuracji

Szczupła kobieta w bikini spaceruje po molo przy wodzie, obok suplement Green Coffee
Twoje ciało też może tak wyglądać!!!

Spójrzmy sobie jeszcze na to, co obiecuje sam producent. Na jego oficjalnej stronie czytamy, że kuracja tabletkami na odchudzanie Green Coffee Plus ma zagwarantować cztery efekty:

 1. BEZPIECZNA REDUKCJA WAGI

  Spośród wszystkich tabletek na odchudzanie opartych na ekstrakcie z zielonej kawy produkt Green Coffee Plus może się pochwalić jednym z najwyższych stężeń tego związku. No i dzięki temu może działać! Działać, a przy okazji nie szkodzić. Jak pisze sam producent – tabletki mogą być stosowane aż do osiągnięcia idealnej wagi. Kuracji nie trzeba więc przerywać po tygodniu czy dwóch. Według oficjalnych danych śmiało można ją przedłużyć do kilku miesięcy i to bez skutków ubocznych.

 1. SZYBSZA PRZEMIANA MATERII

  Ekstrakt z zielonej kawy znakomicie wspiera pracę wszystkich części układu pokarmowego. Efekt? Przemiana materii momentalnie się poprawia. A gdy metabolizm jest szybki, można pozwolić sobie na więcej i od czasu do czasu zjeść nawet tę czekoladkę czy kawałek pizzy bez obaw o ponowny przyrost wagi. Szybka przemiana materii jest niemalże warunkiem utrzymywania szczupłej sylwetki.


 2. POPRAWA ZDROWIA

  Tutaj chodzi głównie o obniżenie ciśnienia krwi, które oczywiście nie powinno być podwyższone, gdyż grozi to różnymi chorobami serca i układu naczyniowego, a w konsekwencji nawet i zawałem. Mimo iż kawa znana jest właśnie z pobudzającego działania, ta zielona działa zupełnie inaczej. Dzięki temu, że jej ziarna nie są palone i nie dochodzi w nich do utraty kwasu chlorogenowego, może ona właśnie obniżać ciśnienie krwi. A to zawsze korzystnie wpłynie na ogólne zdrowie. Zwłaszcza zdrowie osób dorosłych i starszych.


 3. LEPSZY WYGLĄD

  Zapewniany zarówno przez wysmuklenie i wyszczuplenie ciała, jak i za sprawą poprawy stanu skóry. Lepszy wygląd mają tu zagwarantować zielona kawa właściwości przeciwzapalne i właściwości przeciwutleniające. Green Coffee Plus teoretycznie może więc dosłownie wymiatać wolne rodniki z organizmu. Zielona kawa oczyszcza go od środka, co przekłada się na lepszy wygląd z zewnątrz.

Green Coffee Plus cena i gdzie kupić

Jedyny problem z tymi ciekawszymi i nowocześniejszymi suplementami na odchudzanie jest taki, że nie są one aż tak łatwo dostępne. Green Coffee Plus gdzie kupić? Tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Nie wahaj się, a zrób to od razu. Nigdzie indziej nie dostaniesz tego produktu, bo nie kupisz go ani w aptece, ani w drogerii, ani w punkcie z suplementami. Jeżeli natomiast jakimś cudem znalazłbyś go na innej stronie internetowej, raczej nie powinieneś z niej korzystać, gdyż istnieje spore ryzyko, że w taki sposób trafisz na podróbkę, która na pewno nie zadziała tak dobrze jak oryginał (o ile w ogóle zadziała).

A jak prezentuje się cena produktu? Nie jest ona aż tak strasznie wysoka. W przypadku jednego opakowania (60 tabletek), umożliwiającego przeprowadzenie miesięcznej kuracji, w dniu pisania tego tekstu wynosi ona dokładnie 117 zł. Wolisz zaoszczędzić? Domyślasz się, że jedna kuracja okaże się niewystarczająca? W takim razie od razu sięgnij po komplet trzech butelek i jedną otrzymaj w gratisie albo zdecyduj się na program „MAKSYMALNA OSZCZĘDOŚĆ” i zdobądź sześć opakowań produktu, a w tym trzy z nich ZA DARMO! W każdym z tych wariantów przesyłka jest darmowa. Sam ustalasz też metodę płatności. Od chwili zaksięgowania płatności produkty są wysyłane w przeciągu dwudziestu czterech godzin.

Jak stosować tabletki na odchudzanie?

Młoda dziewczyna leży na łóżku i roluje twarz, obok suplement Green Coffee Plus.

Coś tam już o tym wspomnieliśmy, ale jako że jest to bardzo ważna kwestia, warto powiedzieć sobie o niej raz jeszcze. Środek na odchudzanie Green Coffee Plus powinien być przyjmowany raz dziennie. Na taką jednorazową dawkę składają się dwie kapsułki, które należy przyjąć po posiłku lub do posiłku i popić sporą ilością wody. Taką dawkę można też rozdzielić na dwie mniejsze porcje. W tym przypadku preparat powinien być stosowany rano i wieczorem.

Na jedną butelkę Green Coffee Plus składa się 60 kapsułek. Wystarcza ona akurat do przeprowadzenia pełnej miesięcznej kuracji. Tuż po jej zakończeniu pewne efekty na pewno będą widoczne, jednakże mogą one okazać się niewystarczające. Aby dojść do wymarzonej wagi ciała, nieraz trzeba zużyć nawet do sześciu opakowań produktu. Długość kuracji zależy od wielu czynników i nie da się jej uśrednić. Każdy potrzebuje innego czasu do osiągnięcia swoch celów.


Podsumowanie

Niektórzy stwierdzą zapewne, że tabletki na odchudzanie to ściema. Ale czy Green Coffee Plus forum może kłamać? Raczej nie. Skoro ludzie wypowiadają się na temat tego preparatu pozytywnie, to oznacza, że musiał on na nich zadziałać, bo w przeciwnym wypadku opinie byłyby negatywne. Na ogół nie ufamy producentom, ale możemy ufać osobom takim jak my. Dobrze dopasowana suplementacja zawsze działa. A już zwłaszcza gdy jest połączona ze względnie zdrową dietą i umiarkowaną aktywnością fizyczną.

Similar Posts