Eternelle krem na zmarszczki - pielęgnacja skóry twarzy

Eternelle krem – szczegółowa analiza. Przeczytaj ZANIM kupisz!

Wysoka koncentracja naturalnych substancji aktywnych. Wielopłaszczyznowe działanie, nieograniczające się wyłącznie do spłycania zmarszczek. To właśnie ma oferować Eternelle krem. A czy tak jest naprawdę? Na pewno sugerują to liczne opinie na temat produktu, z którymi można się spotkać chociażby na popularnym kobiecym forum internetowym wizaz.

Pozytywne opinie to jednak nie wszystko. My ze swojej strony zawsze staramy się jak najdokładniej ocenić każdy produkt, więc i tym razem nie będzie inaczej. Sprawdzimy sobie wszystko to, co dla potencjalnej klientki może być ważne. Dowiemy się, gdzie kupić krem na zmarszczki Eternelle, ile wynosi jego cena i jak wygląda jego skład. Rzucimy też okiem na opinie, głównie z forum. Analiza będzie szczegółowa. Przygotujcie się na długie czytanie!

Eternelle krem do twarzy – wstępny opis produktu

Tak jak to już zaznaczyliśmy w nagłówku i jak wynika z samego opakowania produktu, czyli małego poręcznego słoiczka, Eternelle jest specjalistycznym kremem do twarzy. To krem wykorzystujący innowacją formułę. Producent zaliczył go do grona produktów przeciwzmarszczkowych, dlatego jak łatwo można wywnioskować, ma on sobie radzić ze zmarszczkami, ale nie tylko, bo jednocześnie ma:

  • nawilżać skórę
  • wygładzać bruzdy
  • częściowo eliminować worki pod oczami
  • poprawiać (wysmuklać) kształt twarzy
  • działać ujędrniająco
  • nawilżać naskórek

Tego wszystkiego dowiadujemy się ze strony, na której produkt jest dostępny do kupienia. Na podstawie przewidywanych efektów można sobie samemu wywnioskować, że Eternelle jest kremem kierowanym głównie do CERY DOJRZAŁEJ. Pomoże on głównie tym kobietom, które mają problemy typowe dla skóry dojrzałej albo chciałyby właśnie tym problemom zapobiec, działając profilaktycznie i zawczasu chroniąc się przed ewentualnymi zmarszczkami, utratą dobrego owalu czy obniżeniem poziomu jędrności skóry.

Na właściwościach substancji występujących w Eternelle jeszcze więcej powinna zyskać cera, która jest nie tylko dojrzała, ale też zmęczona i pozbawiona naturalnej jędrności. Produkt najlepiej nakładać dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Jest to typ uniwersalnego kremu, który może być stosowany zarówno na dzień, jak i na noc.

Jeden produkt a wielopłaszczyznowe działanie

Kobieta prezentuje Eternelle krem do twarzy
Każda kobieta jest inna i na każdą może zadziałać inny kosmetyk.

Zawsze warto szukać takich kosmetyków, które będą działać nie na jeden defekt urodowy, a na przynajmniej kilka różnych problemów i to jednocześnie. Przykładem czegoś takiego ma być właśnie Eternelle. Specjalnie opracowana formuła ma aż na trzy różne sposoby wpływać na skórę. Takie wielopłaszczyznowe działanie jest szczególnie wskazane w przypadku pielęgnacji cery dojrzałej. A na czym ma się ono koncentrować?

1 – spłycenie zmarszczek

Niektóre wyselekcjonowane substancje aktywne mają wysoką zdolność do błyskawicznego przedostawania się do głębokich warstw skóry, gdzie rozpoczynają swoje prawdziwe działanie i wreszcie mogą ukazać kryjący się w nich potencjał. Nie chodzi przecież o to, by krem na zmarszczki jedynie pozornie poprawił wygląd skóry. Ona z wierzchu może wyglądać na gładką i nawilżoną, ale ważne jest to, by ten efekt utrzymać przez dłuższy czas, a do tego niezbędne jest zastosowanie związków potrafiących wpływać na najgłębiej osadzone warstwy naskórka.

Zanim bowiem te substancje przedostaną się do najdalszych warstw, przejdą przez te poprzednie i dzięki temu zdołają spłycić wszelkie napotkane bruzdy, pajączki i nieestetyczne linie. Podobny efekt osiąga się za sprawą botoksu, ale on jest akurat inwazyjnym i nie zawsze bezpiecznym zabiegiem, od którego można też dość łatwo się uzależnić, co w przypadku stosowania kremu jest niemożliwe.

2 – zahamowane działanie wolnych rodników

Skóra może znacznie szybciej i widoczniej się starzeć właśnie pod wpływem działania wolnych rodników. Są to niestety bardzo szkodliwe, a przy tym wszystkim wciąż bagatelizowane związki. Występują absolutnie wszędzie. Najczęściej przedostają się na skórę wprost ze środowiska, ponieważ występują chociażby w spalinach, dymie papierosowym czy różnych innych zanieczyszczeń, a nawet i żywności. Pod wpływem słońca powstaje ich jeszcze więcej, a choć nie da się przed nimi w stu procentach uchronić, trzeba zrobić wszystko, by skóra miała z nimi jak najrzadszy kontakt.

Tę skórę trzeba więc jakoś dodatkowo zabezpieczyć. A tak właśnie ma działać Eternelle krem, w którego składzie celowo zawarto wybrane antyoksydanty. To one są niczym miotła na wolne rodniki. Nie dość, że potrafią ja usuwać, to też potrafią przed nimi chronić. Antyoksydanty są zbawieniem dla każdej skóry dojrzałej, zmęczonej i poszarzałej.

3 – przyspieszona odnowa skóry

Ostatnie już działanie kremu na zmarszczki Eternelle ma polegać na maksymalizowaniu i potęgowaniu odnowy skóry. Według informacji zawartych na stronie sprzedażowej produkt ten powinien aż DWUKROTNIE przyspieszać naturalny cykl regeneracji naskórka. To prawdziwy ewenement. A warto tu od razu przypomnieć lub uświadomić tych, którzy wcześniej o tym nie wiedzieli, że skóra zaczyna się starzeć mniej więcej w okolicach dwudziestego piątego roku życia, tak więc od tej pory te wszystkie procesy jej odbudowy spowalniają i nie są przeprowadzane aż tak wydajnie i efektywnie.

W momencie gdy natomiast naturalna odnowa zostaje usprawniona, odnowie podlegają m.in włókna kolagenowe, dzięki którym skóra odzyskuje jędrność i pięknie się napina, co wpływa pozytywnie także na jej owal. Ponadto dochodzi do intensywnego usuwania toksyn. Skóra zaczyna po prostu coraz młodziej wyglądać!

Czy to zadziała na każdego?

kobiety
Każda kobieta jest piękna!

Jeżeli producent stwierdziłby, że tak, byłby niestety w błędzie albo w ten sposób starałby się kogoś oszukać. Trudno bowiem oczekiwać, by krem na zmarszczki zadziałał jakkolwiek korzystnie na skórę piętnastolatki czy dwudziestolatki.

Każdy produkt kosmetyczny musi być używany zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Eternelle krem opinie wizaz wyraźnie pokazują, że Eternelle jest preparatem kierowanym przede wszystkim do osób po 30. roku życia. Najniższy wiek, w jakim warto by było zacząć go używać, to te 25 lat. Właśnie od tego momentu skóra powoli zaczyna się już starzeć, więc jest to dobry moment na to, by zacząć na nią działać profilaktycznie i spróbować ją ochronić przed różnymi negatywnymi czynnikami, głównie tymi zewnętrznymi.

Nigdy nie da się też w stu procentach przewidzieć, jak dana skóra zareaguje na kontakt z konkretnym środkiem kosmetycznym. Te reakcje są różne, bo i różne są naturalne cechy, wymagania i potrzeby każdej skóry. To, że Eternelle krem opinie forum są często pozytywne, nie świadczy wcale o tym, że każdy będzie w stanie dołożyć do nich swoją pozytywną cegiełkę. Mimo wszystko spróbować zawsze warto. Warto bowiem zrobić wszystko, by ten młody wygląd rzeczywiście zachować.

Eternelle krem -> szczegółowy skład produktu

krem Eternelle

Trójwymiarowe – wielopłaszczyznowe działanie opisane szczegółowo troszkę wyżej wynika oczywiście, jak to zwykle bywa, ze SKŁADU produktu. To on jest tu przecież najważniejszy. Opracowany przez specjalistów ma zapewniać kobietom to, o czym marzą one od dawna. Co takiego konkretnie można w nim zatem znaleźć? Otóż jak podaje strona będąca źródłem naszych informacji skład Eternelle to przede wszystkim:

LYCOMEGA

Nie jest to pojedyncza zwykła substancja, a kompleks, który bazuje na likopenie, czyli jednym z silniejszych naturalnych barwników, występującym głównie w pomidorach. Dzięki niemu i jego antyoksydacyjnym właściwościom (likopen to mocny antyoksydant) Lycomega działa na skórę odmładzająco, pięknie ją oczyszcza, niweluje niedoskonałości i zapobiega kolejnym, a także poprawia i ujednolica koloryt naskórka. Wyposażony w dodatek kwasów omega-3 i omega-6 ma też dodatkowe działanie przeciwzapalne. Jest dla skóry niczym tarcza ochronna, która potrafi zabezpieczyć ją przed różnymi niekorzystnymi zmianami. A w tym także i przedwczesnym starzeniem się. Nic więc dziwnego, że to kobiety w wieku dojrzały najczęściej pytają o to, gdzie kupić krem Eternelle. Lycomega jest w stanie w jakimś stopniu poprawić stan każdej skóry, ale tej dojrzałej – zdecydowanie najbardziej.

SYTENOL A

Kolejny bardzo ważny, o ile nie nawet najważniejszy element produktu. Bardzo możliwe, że to on sprawił, że cena jest taka, a nie inna, czyli stosunkowo wysoka, choć nie jakoś porażająco wysoka jak na skuteczny krem na zmarszczki. Wracajmy jednak do tematu. Sytenol A jest takim roślinnym retinolem, naturalną alternatywą dla tradycyjnej formy witaminy A. W naturalnej pielęgnacji od lat wykorzystuje się jego właściwości, gdyż sytenol A wpływa na stan skóry na kilku różnych płaszczyznach. Wspomaga przeprowadzanie procesów, które odbywają się w komórkach naskórka, ułatwia leczenie poważnych chorób skórnych (np. egzemy czy łuszczycy), likwiduje bakterie wywołujące różne niedoskonałości, wygładza cerę oraz działa na nią ujędrniająco. Kosmetyki do twarzy z sytenolem A mogą być z powodzeniem wykorzystywane do pielęgnacji cery dojrzałej. Na nią właśnie zadziałają najlepiej. A czystą witaminę A warto natomiast przyjmować doustnie z suplementami diety, by wspomóc pielęgnację zewnętrzną suplementacją dobrą dla urody.

EARLY BOOST

Nazwa może być myląca, ale to nic innego jak po prostu roślinna tauryna. Większość osób skojarzy ten związek z napojami energetycznymi. Tauryna trafia do nich, gdyż rzeczywiście ma ona działanie pobudzające i energetyzujące. Jak się okazuje, to działanie można wykorzystać jednak nie tylko od wewnątrz, ale też i od zewnątrz i to nie po to, aby nie zasnąć w pracy, a po to, by ożywić swoją skórę! Roślinna tauryna zastosowana w zewnętrznej pielęgnacji cery zapewni jej wspaniały naturalny blask i wyraźne pobudzenie. To dwojakie działanie sprawi natomiast, że skóra wyda się dużo młodsza. W końcu blask i ożywienie kojarzymy właśnie z młodością i świeżością. Warto więc zapewnić sobie taki efekt i to nie makijażem, a pielęgnacją, by był on maksymalnie trwały.

Eternelle krem skład – substancje uzupełniające

Trzy wymienione wyżej składowe na pewno odgrywają kluczową rolę w składzie, ale gdyby produkt oparto tylko na nich, cena kremu na zmarszczki raczej byłaby niższa. Ale tak oczywiście nie jest. Tę bazę wypadałoby bowiem czymś jeszcze dopełnić, by zapewnić jej kolejne korzystne właściwości. Pielęgnacja cery dojrzałej jest trudna, więc wymaga połączenia działania zróżnicowanych substancji. Te opisane poniżej za każdym razem będą maksymalizować skuteczność każdego kremu przeciwzmarszczkowego.

KWAS HIALURONOWY

Jedna z lepiej poznanych substancji o ogromnym pielęgnacyjnym potencjale. Ten potencjał producenci potrafią zresztą wykorzystać. Nie bez powodu od wielu lat wprowadzają kwas hialuronowy do kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Związek ten przyspiesza regenerację i odbudowę skóry, wspomaga ją w naturalny sposób i pozwala jej z dnia na dzień coraz lepiej wyglądać. Działa ujędrniająco i poprawia gęstość skóry, a także wygładza ją, likwidując w pewnym stopniu występujące na niej niedoskonałości (zmniejsza widoczność zmarszczek). Kwas hialuronowy zawsze sprawi przy okazji, że wszystkie inne substancje zawarte w składzie Eternelle zostaną lepiej wchłonięte przez skórę. Poprawia on ich przenikanie przez naskórek.

KWAS GLICYRYZYNOWY

Czyli kwas wydobywany z lukrecji. Krem do twarzy właśnie za jego sprawą powinien uzyskać zdolność do szybszego wiązania wody w skórze, przekładającego się na dosadne nawilżenie naskórka. Kwas glicyryzynowy wspomaga też krążenie i uławia przepływ limfy. Działa ujędrniająco i z tego powodu trafia zarówno do kremów przeciwzmarszczkowych, jak i preparatów antycellulitowych. Jest on związkiem bardzo dobrze tolerowanym przez skórę. Zazwyczaj bezproblemowo przenika przez jej zewnętrzne warstwy i od razu zaczyna na nią działać.

ALOE VERA GEL

W tłumaczeniu – po prostu żel z aloesu. Nie jest to produkt drogi, dlatego nie sprawia on, że Eternelle krem cena staje się wyższa, ale sprawia, że Eternelle może stać się skuteczniejszy. Żel z aloesu wspomoże regenerację, pięknie nawilży naskórek i załagodzi różnego rodzaju podrażnienia. Staje się ukojeniem dla skóry zmęczonej różnymi zabiegami, częstą ekspozycją na słońce czy nawet mrozem. Po aloes warto sięgnąć zawsze wtedy, gdy cera zdaje się nie radzić sobie sama z oddziałującymi na nią zewnętrznymi czynnikami. Aloe Vera Gel przyniesie jej momentalną ulgę.

BISABOLOL

Ostatni już z tych głównych składników aktywnych. Znany głównie z właściwości przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych, które pozwalają mu przyspieszać gojenie różnych ran oraz łagodzić podrażnienia. Ale to nie wszystko. Pod jednym względem bisabolol przypomina kwas hialuronowy, bo podobnie jak i on wspomaga przenikanie drogocennych substancji przez zewnętrzne warstwy naskórka, dzięki czemu mogą one przejść głębiej i zadziałać tam, gdzie tego działania się od nich oczekuje. Nic więc dziwnego, że producenci lubią dodawać ten związek do różnych kosmetycznych produktów.

Zasady prawidłowego użycia produktu

aplikacja kremu do twarzy
Krem działa lepiej, gdy poprawnie go używasz!

Po pierwsze – regularnie. To najważniejsze. Najlepszy nawet krem do twarzy nie zadziałałby w żaden konkretny sposób, gdyby był nakładany na skórę co najwyżej raz czy dwa razy w tygodniu. Eternelle powinien być nakładany na skórę też dwa razy, ale dwa razy na dobę. Należy wsmarować go w cerę rano i wieczorem. Dzięki temu efekt pielęgnacji będzie najlepszy i najprawdopodobniej pojawi się już po mniej więcej dwóch tygodniach, liczonych od dnia rozpoczęcia kuracji.

Po drugie – dokładnie. Krem powinien zostać porządnie wsmarowany w skórę. Zawsze należy go nakładać na twarz wcześniej oczyszczoną i stonizowaną (spryskaną tonikiem albo hydrolatem przywracającym jej właściwie pH). Aplikując jakikolwiek krem do twarzy, warto zawsze wykonywać delikatny masaż palcami. Pobudzi on dodatkowo skórę i pozwoli jej jeszcze lepiej wchłonąć wszystkie dobroci występujące w produkcie.

Po trzecie – zgodnie z zaleceniami producenta. Klienci potrafią skarżyć się na niewłaściwe działanie produktu i potem tworzyć różne negatywne opinie na forum wizaz, a nieraz wynika to wyłącznie z tego, że sami nie potrafią dostosować się do zaleceń producenta. Ta zasada jest chyba najważniejsza. Zanim użyje się nowego kremu, koniecznie trzeba sprawdzić dołączoną do niego ulotkę i dokładnie ją przeczytać, a następnie postępować zgodnie z zaznaczonym w niej prawidłowym sposobem użycia.

Po czwarte – nie tylko na twarzy. Zmarszczki lubią się bowiem pojawiać także w innych miejscach i o te miejsca także wypadałoby zadbać. Kremy przeciwzmarszczkowe mogą być śmiało używane również na dekolcie i szyi. W tych miejscach skóra starzeje się niestety najszybciej.

Eternelle cena i gdzie kupić?

Na samo zakończenie przydałoby się powiedzieć jeszcze o tym, gdzie ten krem na zmarszczki do twarzy można w ogóle kupić. My zalecamy zrobić to przez Internet. Jest to chyba zresztą jedyna opcja z możliwych. Przynajmniej w tym momencie produkt ten nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych. Raczej nie można go kupić w aptekach czy popularnych drogeriach. Zachęcamy więc do zamawiania go online. Jest to zresztą najprostsza i najszybsza metoda, która polega wyłącznie na wypełnieniu i przesłaniu krótkiego formularzu – produkt zostanie przesłany kurierem na adres podany właśnie w tym formularzu.

A co z kosztami? Ile wynosi Eternelle krem cena? W chwili pisania tego tekstu wynosi ona dokładnie 157 zł. Warto więc się spieszyć i od razu składać zamówienie, bo według strony sprzedażowej ta standardowa cena jest znacznie wyższa, bo wynosi 317 zł. Różnica to aż 160 zł. A wbrew pozorom nawet 157 złotych to nie jest wcale taka duża kwota za zapewnienie sobie szansy na pozbycie się zmarszczek i uzyskanie znacznie lepszego wyglądu skóry. Lepszy wygląd to i wyższa samoocena. Zawsze!

Similar Posts