Smukła sylwetka w bikini - kobieta pływa na materacu
| |

5 powodów, dlaczego warto wybrać zielona kawa tabletki

Dobre (i skuteczne!) suplementy diety na odchudzanie naprawdę istnieją. Wiele razy udowodniliśmy to w naszych recenzjach suplementów, a dziś udowodnimy to po raz kolejny. Zielona kawa tabletki to naturalny specyfik, który pomaga w spalaniu tłuszczyku, wspomagając jednocześnie cały proces odchudzania. Pozytywne działanie suplementu diety wynika z zawarcia w nim dużej ilości ekstraktu z zielonej kawy. O działaniu tego ekstraktu częściowo pisaliśmy już w dwóch tekstach:

  1. Recenzja Green Coffe Plus
  2. O odchudzających właściwościach zielonej kawy

Dziś skoncentrujemy się wyłącznie na działaniu. A wiemy, że w przypadku zielonej kawy jest ono pozytywne. Ale tak właściwie dlaczego? Wymienimy sobie 5 głównych i najważniejszych powodów, dla których warto sięgnąć właśnie po suplement bazujący na zielonej kawie i warto uwierzyć w to, że zielona kawa na odchudzanie rzeczywiście działa.

1 – Tabletki z zieloną kawą przyspieszają metabolizm

Kwas chlorogenowy (mówiąc inaczej – kwas kawoilochinowy) jest związkiem o wielu cennych właściwościach. Jest też – niestety – związkiem stosunkowo mało stabilnym. Oznacza to, że pod wpływem wysokich temperatur, do których dochodzi przy obróbce termicznej, ulega rozkładowi, dlatego w klasycznej czarnej kawie na próżno go szukać, gdyż powstaje ona z wypalanych ziaren. Co innego kawa zielona. Dzięki temu, że jej ziarna nie są wypalane, wciąż może się ona poszczycić bogactwem kwasu chlorogenowego. A tabletki takie jak Green Coffe Plus mogą go zawierać nawet więcej! Dzięki niemu będą w stanie korzystnie wpływać na metabolizm. Wynika to z faktu, że kwas chlorogenowy ma po prostu zdolność do przyspieszania przemiany materii. Proste. I przy okazji naprawdę skuteczne.

2 – zielona kawa działa odmładzająco

Dojrzała piękna kobieca uroda

Niewiarygodne? A jednak! Zielona kawa to taka naturalna kopalnia polifenoli, spośród których najważniejszy jest jednak kwas chlorogenowy, a jak się okazuje, może on nie tylko wspomagać metabolizm, ale też odmładzać. W jaki sposób? Otóż związki zaliczane do grupy polifenoli, występujące w specjalnej żywności, mają odpowiadać za aktywację specjalnych białek enzymatycznych – sirtuin – które z kolei potrafią hamować aktywność tzw. genów starzenia. To nie wszystko. Polifenole należą też do duuużej rodziny antyoksydantów, nie bez powodu nazywanych przeciwutleniaczami -> polifenole zwalczają wolne rodniki, a dzięki temu działają przeciwstarzeniowo i przeciwzapalnie, czyli zarazem odmładzająco!

3 – naturalne suplementy to bezpieczne odchudzanie

Producenci wskazują na to, że zielona kawa tabletki są produktem naturalnym. Opinie i recenzje też to zwykle potwierdzają. Oczywiście nie jesteśmy w stanie dotrzeć do pełnej receptury wszystkich tabletek i zobaczyć, jakie dawki konkretnych substancji zostały w niej użyte, co jest zrozumiałe, bo producenci najlepszych suplementów diety na odchudzanie chronią się przed kradzieżą poufnych informacji i atakami konkurencji, ale ze strony sprzedażowej wynika jednak, że np. Green Coffee bazuje na naturalnym ekstrakcie. Jest to ekstrakt z zielonej kawy na odchudzanie. Chcąc wspomóc czymś swoją redukcję, warto sięgać po suplementy naturalne. Z nimi odchudzanie będzie bezpieczne. Naturalne środki zwykle mogą być stosowane aż do osiągnięcia wymarzonych efektów, oczywiście zgodnie z zaleceniami występującymi w dołączonej do nich ulotce. Te zalecenia samemu trzeba sobie sprawdzić. Naturalna suplementacja zawsze jest fajnym uzupełnieniem ćwiczeń i diety.

4 – Tabletki z zieloną kawą mogą… obniżyć ciśnienie

Ciśnieniomierz pokazuje nadciśnienie

Nie zawsze tak się stanie, ale wiele osób, które zdecydują się skorzystać z ekstraktu z zielonej kawy, dostrzegą u siebie właśnie takie działanie tabletek. Paradoks? Niby tak, ale kawa rzeczywiście może obniżyć ciśnienie, jeśli tylko jest zielona. Nawet w badaniach naukowych parokrotnie dotarto do wniosku, że kwas chlorogenowy u niektórych osób obniża ciśnienie tętnicze. Akurat całkiem niedawno podpowiadaliśmy, jakie są sposoby na niskie ciśnienie. A ten, kto to ciśnienie chce podwyższyć, bo ma je zbyt wysokie, powinien koniecznie wypróbować zieloną kawę lub kwas chlorogenowy. Albo od razu sięgnąć po gotowy suplement. Tutaj zyskuje się dwa w jednym.

5 – pozytywne opinie klientów

Wszystkie powyżej opisane właściwości nie miałyby jednak jakiegoś większego znaczenia, gdyby okazało się, że opinie konsumentów wskazują na coś innego. Tak na szczęście nie jest. Śmiało można więc założyć, że zdecydowana większość klientów na suplementacji tabletek z zieloną kawą tylko zyska. Opinii na temat produktu warto sobie poszukać na internetowym forum. Należy jednak brać pod uwagę to, że taki środek na odchudzanie na każego może zadziałać nieco inaczej. Najlepszym sposobem na wyrobienie sobie własnego zdania będzie jego zakup i przeprowadzenie przynajmniej miesięcznej kuracji. Po takim czasie każdy będzie mógł sam tworzyć opinie na temat tabletek z zieloną kawą.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *